18.12.2018

Вітання із Днем адвокатури України!

19 грудня відзначається національне професійне свято – День адвокатури України.

Шановні адвокати, друзі та партнери!

Ця професія є однією з найпочесніших та найвідповідальніших — на Вас покладено шляхетну місію відстоювати непорушність законів, утверджувати принципи верховенства права, боротись за справедливість.
Ваш професіоналізм, принципова позиція та бездоганна репутація є вагомим чинником у розбудові демократичної правової України.

Прийміть побажання доброго здоров’я, миру та духовної благодаті! Нехай Святий Миколай завжди оберігає вас та ваші родини, даруючи щастя, радість і надію!

Глава LS Group, Заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко: «Бажаю всім невичерпної енергії та оптимізму! Сьогодні адвокат – це захисник, без допомоги якого неможливий справедливий результат вирішення справ у судах. Законодавче запровадження адвокатської монополії свідчить про колосальну важливість професії. Пишаюся, що очолюю команду адвокатів–однодумців, які створили з LS GROUP якісний юридичний інструмент».

Нагадаємо, День адвокатури – порівняно молоде свято на Україні, він з’явився після підписання 2 грудня 2002 року відповідного Указу Президентом України.

Указ цікавий також тим, що більшу його частину займає вираз вдячності адвокатам: «З огляду на важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике суспільне значення цієї правозахисної інституції в Україні, постановляю встановити в Україні професійне свято – День адвокатури, який відзначати щорічно 19 грудня».

Дата проведення цього свята обрана не випадково, адже саме в цей день у 1992 році Верховна Рада України своє постановою ввела в дію Закон України «Про адвокатуру».