07.08.2018

У Кубку Сумщини знову дербі Сумського району.

Цієї суботи 11 серпня об 17:00 у селищі Токарі Сумського району відбудеться півфінальний матч Кубку Сумської області з футболу сезону 2018 року між футбольними клубами «LS GROUP» (Верхня Сироватка) та «Україна-Токарі» (Сумський район).
В цьому турнірі це вже друге дербі Сумського району – минулої суботи в чвертьфінальному матчі ФК «LS GROUP» переміг із рахунком 4:3 ФК «Колос» з Северинівки.
До речі – ФК «Україна-Токарі» (Сумський район) є минулорічним чемпіоном першості Сумської області з футболу. Суперництво «LS GROUP» та «Україна-Токарі» має кількарічну історію в чемпіонатах Сумського району, остання зустріч команд відбулася в рамках відбору до Кубку регіонів Сумської області, коли Токарі програли з рахунком 2:0 та втратили право участі в цьому турнірі.
Незважаючи, що клуби приймають участь в різних за рівнем лігах чемпіонату Сумської області (ФК «Україна-Токарі» в першій, а ФК «LS GROUP» у Вищій) очікуємо напружений матч, у якому обидві команди обов’язково покажуть надзвичайно тактичну та технічну гру.
Отже запрошуємо вболівальників обох команд та любителів футболу на матч, гра обов’язково подарує хороший настрій та позитивні емоції.