29.10.2020

«Суми» на чолі з президентом протестували стадіон «Авангард»

Команда містян, в надзвичайно приязних та дружніх умовах сьогодні провела тестове тренування на новому полі стадіону «Авангард».

Участь в заході прийняв особисто президент клубу Геннадій Дем’яненко, який на радість команди безуспішно пробив декілька 11-метрових ударів голкіперам команди – Роману Захарчуку та Богдану Гороху. 

«З командою протестували новеньке поле стадіону «Авангард».  Франція, стандарту ФІФА. Передбачаючи питання відразу повідомлю, що захід провели без участі мера Сум Олександра Лисенка, щоб його в черговий раз не звинуватили у виборчому піарі та інших «смертних» гріхах. Резюме – відмінно! Після залишення містом Суми червоної зони,  почнемо грати на стадіоні офіційні матчі. P.S.: Не забив. Воротарі категорично відмовилися піддаватися)», – запостив на своїй сторінці в Фейсбук президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко.

Відмітимо, що штучний газон стадіону виробництва Франції, відповідає стандартам ФІФА та підлягає сертифікації для Другої ліги ПФЛ України або резервним для Першої.

Нагадаємо, що в рамках першого етапу реконструкції стадіону «Авангард» улаштовано футбольне поле із штучним покриттям,  легкоатлетичні доріжки та сектори, монтуються трибуни на 500 місць з лавами для запасних гравців. До наступного етапу реконструкції стадіону заплановано встановлення освітлення (чотири мачти), вхідний портал, трибуни на 1000 місць, два футбольних поля розміром 40*20 та 60*40, модульна роздягальня.