19.01.2020

Сумський ФК «LS Group» отримав клубний автобус

Нещодавно ФК «LS Group» (Суми) придбано та оголошено конкурс на кращий дизайн клубного автобуса Mercedes-Benz 516.

Як раніше повідомлялося, за одноголосною думкою команди, тренерського складу та керівництва клубу переможцем став проект дизайнера з поліграфії Сергія Сєркова із міста Харків.

Саме його версія брендування «бойової машини» клубу максимально відобразила основні принципи та завдання ФК «LS Group».
І ось нарешті нашим партнером – сумською рекламною агенцією «Апельсин» дизайнерська концепція була втілена в життя.

Наш чотириколісний друг отримав клубне оформлення салону та зовнішній тюнінг.
Зокрема, зовнішній та внутрішній дизайн оформлено в кольорах клубу – червоному, синьому та білому.
На кріслах салону та самому автобусі розміщено логотипи клубу, назву та місто, яке клуб представляє – м. Суми та його геральдику.

Окрім цього, в елементах дизайну викарбовано найвизначніші події футбольного життя команди та наша домашня арена – стадіон «Ювілейний» . Особливою родзинкою став напис із девізом клубу – «Один за одного!».
Сьогодні автобус прибув на місце базування команди – стадіон «Ювілейний» у м. Суми та заступив на «чергування».

Нагадаємо, що наступного сезону ФК «LS Group» (Суми) заплановано участь в загальнонаціональних змаганнях з футболу – чемпіонаті України та Кубку України серед аматорських команд із послідуючим переходом команди на професійний рівень 2 ліги УПЛ. Домашня арена команди – стадіон «Ювілейний» у місті Суми.
Наразі команда чинний чемпіон Сумської області з футболу та володар Кубку регіонів Сумщини, володар Кубку «FOMENKO CUP 2019», фіналіст Суперкубку та Кубку Сумської області 2019 року, володар Кубку Сумської області 2018 року та чемпіон Сумської області з футзалу 2019 року.