14.02.2021

Сумські футболісти зібрались в молодіжному центрі «Романтика» 

Установча нарада гравців, тренерського штабу та адміністрації ФК «Суми» відбулась  в конгрес-холі молодіжного центру «Роматника». Зокрема обговорено плани, перспективи та завдання команди на 2021 рік, питання арбітражу, расової рівності, антидискримінаційної практики та боротьби з насильством. 

Детально розглянуто дотримання правових, спортивних, інфраструктурних,  кадрово-адміністративних та фінансових критеріїв під час атестації ФК «Суми» для отримання права участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги України. 

Наразі програма підготовки команди до другого етапу чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону 2020/21 упродовж лютого-березня включає три навчально-тренувальні збори та фізичну адаптацію в тренажерній залі. Цього тижня тренування пройшли на базі стадіону «Авангард».

Окрім того, ФК «Суми» проведе близько десятка спарингів. Зокрема в рамках участі в Кубку ім. Михайла Фоменко в Сумах та турніру «Перша столиця» у м. Харків. 

Нагадаємо, що старт другої частини чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/21 запланований на 3 квітня ц.р., перший етап команда завершила на 2 місці в своїй групі. Наразі ФК «Суми» проходить процедуру атестації для отримання атестату на право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги України.