15.07.2021

Сумські дербі повертаються. ФК «Суми» зіграє в одній групі із «Вікторією» та «Тростянцем» 

Сьогодні відбулося засідання Центральної Ради, скликане президентом Професіональної футбольної ліги України Олександром Каденком із застосуванням сучасних засобів зв’язку. Центральна Рада розглянула три основні питання – кожне з них було прийняте за консенсусу засідання.

Члени ЦР ПФЛ проголосували за виключення ФК «Кремінь» (Кременчук) зі складу учасників змагань групи «Б» Другої ліги, затвердивши цю команду у складі Першої ліги.

МФК «Миколаїв» у той же час затверджено у складі учасників чемпіонату України серед команд клубів Другої ліги (група Б) у сезоні 2021/2022 замість «Миколаїв-2» і виключено резервну клубну команду зі змагань. Також вирішено, що ФК «Тростянець» візьме участь у складі учасників змагань серед команд групи «Б» Другої ліги.

Був затверджений склад учасників Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги сезону 2021/22 та встановлено склад усіх ліг, зокрема в Другій лізі сезону 2021/22 число учасників у кількості 31 команди. 

Відповідні зміни внесено до календаря змагань ПФЛ. Зокрема в сумських дербі ФК «Суми» 26.09.21 зіграє з ФК «Тростянець», 10.10.21 – із ФК «Вікторія».