27.01.2021

Сумська міськрада надала ФК «Суми» муніципальний статус 

Сумська міська рада перетворила ФК «Суми», який до цього функціонував у організаційно-правовій формі громадського об‘єднання на комунальне підприємство міськради.

Сьогодні, 27 січня, депутати Сумської міськради проголосували за створення комунального підприємства футбольний клуб «Суми». За це рішення вони віддали 26 голосів. Згідно рішення ради правонаступник отримає право на спортивні результати ФК «Суми». 

Президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем‘яненко, – «Надзвичайно вдячний всім депутатам та особисто міському голові Олександру Лисенку за це рішення. Дякую всім службовцям міськради, які це рішення супроводжували та ще будуть впроваджувати в життя. На сто відсотків підтримую слова депутата міськради  Ігоря Перепеки, що ФК «Суми» – це іміджеве обличчя нашого рідного міста та запорука здорового стилю життя сумчан! Упевнений, що наші хлопці не підведуть містян». 

Нагадаємо, що наразі ФК «Суми» проходить процедуру атестації для отримання атестату на право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги України.