03.07.2019

Оголошено конкурс на логотип стадіону “Ювілейний”.

Оператором спортивної споруди – стадіон “Ювілейний” прийнято рішення про розробку заходів із реконструкції стадіону. Перший крок-це оновлення логотипу стадіону, повідомляється на сторінці стадіону “Ювілейний“.

На старому варіанті лого було розміщено графічний символ цієї споруди та напис “СТАДІОН ЮВІЛЕЙНИЙ СУМИ”. Концепція розроблення логотипу включає в себе не просто набір графічних символів, а повноцінний бренд зі своєю ідеєю, легендою та філософією. Ця позиція повинна знайти відображення як в дизайні логотипу, так і в кожному елементів фірмового стилю стадіону “Ювілейний”.

Пропозиції та варіанти приймаються до 19 липня цього року, контактні дані: м. Суми, вул. Гагаріна, 9, стадіон “Ювілейний”, тел. :+38(0542) 650-442, e-mail: ffs.region@gmail.com.

Нагадаємо, стадіон “Ювілейний” – футбольний стадіон у  місті Суми. Споруду введено в експлуатацію 20 вересня 2001 року. Стадіон вміщує 25 830 глядачів, усі місця обладнані пластиковими сидіннями. Знаходиться стадіон у центральній частині міста, парку ім. І. М. Кожедуба. Раніше на місці Ювілейного був інший стадіон – “Спартак”, 1949 року споруди. У 1968 році його масштабно реконструювали (вміщав 12 тисяч), а в кінці 80-х знесли з метою будови на його місці нового 35-тисячника, за проектом схожим з єреванський “Разданом”.