06.07.2020

Офіційно. ФК «Суми» не має жодного відношення до ПФК «Суми»

В засобах масової інформації відбулось ряд публікацій щодо причетності адміністрації та гравців ПФК «Суми» до «договірних» матчів у Вірменії.

Президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко, – «Футбольний клуб «Суми» не має жодного відношення до професійного футбольного клубу «Суми», його адміністрації та гравців. Ці дві юридичні особи між собою ніяким чином не пов‘язані, жодних прав та обов‘язків стосовно один-одного не мають».

Нагадаємо, що за повідомленнями ЗМІ у Вірменії 25 українців замішані в договірних матчах.  Дискваліфікацію отримали три тренера, два функціонера і 20 футболістів. 

Зокрема, другий за силою дивізіон чемпіонату Вірменії, Перша ліга, завершено достроково через скандал з договірними матчами, а з 58 дискваліфікованих осіб 45 довічно заборонили займатися будь-якою футбольної діяльністю.

Як повідомляє Федерація футболу Вірменії, серед причетних до цього футболістів, тренерів і функціонерів виявилася велика кількість громадян України, а саме 25 осіб, з яких 20 ніколи не зможуть займатися будь-якою футбольної діяльністю.

Варто відзначити, що багато футболістів зі списку виступали в українській Прем’єр-лізі, а серед причетних є екс-гравці ПФК «Суми» та його колишній президент Ростислав Козар, який отримав дискваліфікацію в Україні за участь в договірних матчах в 2019 році.

Пресс-служба ФК «Суми»