16.11.2020

Новосілля на «Авангарді» сумчани відзначили перемогою

ФК Суми – Кривбас-2 (Кривий Ріг) – 4:1 (1:0). Голи: Чеглов, 14, 90+2, Ганжа, 58, Курдас, 69 – Прялкін, 84.

Суми: Захарчук (Горох, 80), Курдас, В.Колесник, Б.Колесник, Зрібняк, Хорольський, Куценко© (Сайко, 72), Макаров, Ганжа (Скаржинський, 78), Чеглов, Танчик (Пааго, 68). Запасних не залишилося. Головний тренер: Сергій Страшненко.

Кривбас-2: Смородін, Карпець, Баштанник (Шкель, 72), Зубко, Прохоров, Литвин (Головніков, 78), Шаповаленко (Шубін, 56) (Педченко, 72), Прялкін, Лозний, Козленко© (Рульов, 72), Матко. Запасний: Бондарєв. Старший тренер: Сергій Мазур.

13:00; 14.11.2020. Суми. Стадіон “Авангард”; поле 3; +1С

Суддя: Орендочка Владислав (Полтава)

Попередження: не було

Резервна команда друголігового Кривбасу прибула в Суми якраз на новосілля. Відкривали після реновації місцевий стадіон «Авангард». Команда господарів, яка йде в групі лідерів, хотіла обов’язково відзначити перший матч на оновленій арені перемогою.

Уже в дебюті зовсім поруч із воротами пробивали Ганжа та Куценко, а невдовзі перехоплення на чужій половині поля дозволило відкрити рахунок. Куценко дав розрізну передачу на Чеглова, і Максим чітко пробив повз воротаря – 1:0 на 14-й хвилині.

Ще до перерви суперники обмінялися низкою ударів, причому, бувало небезпечно і біля одних, і біля інших воріт, а в одному з епізодів сумчани навіть апелювали, що, мовляв, голкіпер гостей впустив м’яча за лінію.

Але подвоїти рахунок вдалося вже після перерви. Танчик запустив через лівий край Чеглова, той сам пробити не зміг, зате відпасував у центр, звідки з набігу й розстріляв ворота Максим Ганжа – 2:0.

Третій гол відбувся після штрафного, заробленого Чегловим біля правої бічної лінії. Подачу Куценка ударом головою з рикошетом від стійки замкнув Руслан Курдас – 3:0. І хоча через 15 хвилин криворіжці один гол відіграли (після довгого пасу Прохорова Олександр Прялкін прокинув на прийомі воротаря та не промахнувся по порожніх воротах – 3:1), останнє слово було за сумчанами.

Хорольський лонгболлом із глибини запустив через лівий фланг Чеглова, і Максим з кута воротарського пробив повз Смородіна в дальній кут – 4:1.

Все ясно з героєм матчу під час прем’єри стадіону «Авангард».