06.06.2019

Михайло Фоменко, – «На Сумщині футбол завжди буде на першому місці».

Легенда українського футболу, наставник збірної України та Заслужений тренер України Михайло Фоменко – одина із найвизначніших особистостей Сумщини.

Миха́йло Іванович народився у селищі Мала Рибиця Краснопільського району, за час своєї спортивної кар’єри грав на позиції захисника і півзахисника, відомий виступами за футбольний клуб «Динамо» (Київ). Вихованець сумської футбольної школи «Спартак», виступав за місцеву команду «Спартак» та «Зоря» (Ворошиловград). Прийшов у київське «Динамо» перед початком сезону 1972 року, в якому «Зоря» стала чемпіоном СРСР, випередивши «Динамо» — срібного призера. Гравець збірної СРСР, майстер спорту міжнародного класу, Заслужений майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України та Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.
На його честь Федерацією футболу Сумської області проводиться Сумський обласний турнір з футболу «FOMENKO CUP 2019».
Фінальний матч Кубку зіграють ФК «LS Group» та збірна команда Сумської області U21. Гра розпочнеться у неділю 9 червня цього року о 17:00 на стадіоні «Ювілейний» у м. Суми.
На початку гри відбудеться святкове привітання учасників та концерт.
Нагородження переможця та фіналісту Кубку пройде за участі М.І. Фоменка, керівників Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, Федерації футболу Сумської області, Сумської районної державної адміністрації та ради.
Захід проводиться за підтримки ТМ «ПІКНІК-МЕНЮ» та юридичної компанії LS GROUP.
Із особливим бажанням запрошуємо дванадцятого гравця — вболівальників! Гра обов’язково подарує добрий настрій та безліч позитивних емоцій.
Нагадаємо, що цей турнір проводиться раз на два роки, останнього разу він відбувся у Верхній Сироватці. Володарем Кубку став ФК «Колос», а бронзовим призером місцевий «LS Group».