11.06.2019

Відеосюжет телеканалу «UA:СУМИ» про фінал Кубку «FOMENKO CUP 2019».

У Сумах на полі стадіону «Ювілейний» розіграли кубок Фоменка з футболу. У фінальному матчі участь взяли «LS Group» та «Збірна команда Сумської області до 21 року».

Цього року «LS Group» вдруге спробував здобути «Кубок Фоменка». Команда Сумського району зуміла забили гол на перших хвилинах матчу. Відзначився Роман Прощенко. Далі у першому таймі команди голи не забивали, натомість реалізували ще шість моментів на двох у другому.

Другий тайм розпочали по сценарію першого – «LS Group» забив другий гол у ворота Збірної команди області. При рахунку 2:0, «молодіжка» зуміла зробити камбек. Скориставшись помилкою опонентів у захисті вони забили два швидких м’ячі й зрівняли рахунок. Голами відзначились Богдан Білошніченко та Артем Шпирьонок. Після цього підопічні Ярослава Песоцького почали більше працювати в атаці. Спершу «LS Group» відповів третім забитим м’ячем зі штрафного. Потім Богдан Суходуб – зі штрафного та Ярослав Беліба – з гри, забили ще по голу й поставили крапку у грі. З рахунком 5:2 «LS Group» здобув «Кубок Фоменка-2019».

Ярослав Песоцький, головний тренер ФК «LS Group», говорить: «Рахунком задоволені, не задоволені деякими позиціями, десь трішки розслабились, неправильно змінили позиції й пропустили два голи. Я вважаю, що два м’ячі це забагато. Зробимо висновки й будемо йти далі. У середу ми граємо з «Гранумом» чергову гру чемпіонату області. Потім готуємось до «Суперкубку області».

Сергій Страшненко, головний тренер «Збірної Сумської області», каже: «Все буквально упродовж двох тижнів. Поставили певні строки, певні задачі керівництво Федерації. Все що було у наших силах, ми зробили все, що можливо: зібрали хлопців U-21 на сьогоднішній матч».

Турнір влаштували на честь Заслуженого тренера України, екс-тренера Національної збірної – Михайла Фоменка.

Михайло Фоменко, Заслужений тренер України з футболу, говорить: «Звісно, хлопці вийшли, повністю віддались грі. Рахунок на табло, ви все бачили. Задоволення отримали й глядачі, й хлопці. У нас дуже складний час зараз й футбол не виключення. Таке життя й такий рівень футболу».

Також відзначили кращих гравців матчу. У Збірної області ним став Дмитро Тарабар. У команді-переможця – Богдан Суходуб.