08.10.2021

Максим Зеленський прокоментував питання фінансування ФК «Суми»

Заступник голови постійної комісії з питань спорту та депутат Сумської міської ради від політичної партії «Слуга народу» Максим ЗЕЛЕНСЬКИЙ прокоментував виданню «Данкор» бачення фінансування ФК «Суми».

«Питання фінансування клубу в процесі. На даний момент результати у клуба, так би мовити нехороші, останні позиції в чемпіонаті. Вважаю, що така ситуація склалася із-за недофінансування клубу. З самого початку формування клубу, як комунального закладу Сумської міської ради, були домовленості і зобов’язання з боку дирекції клубу. Ми обговорили, що фінансуються клубу буде не тільки від міськради, а також від спонсорів. Зараз ситуація не змінилася!», – повідомив Максим ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Водночас голова фракції «Європейської солідарності» та комісії з питань бюджету Сумської міської ради Вадим АКПЄРОВ також висловив думку щодо концепції реформи ФК «Суми». Зокрема, імплементацію в нього дитячо-юнацького футболу в особі сумської «Барси» та міської спортивної інфраструктури.

Нагадаємо, що матч 13-го туру чемпіонату серед команд клубів Другої ліги ПФЛ України сезону 2021/22 між ФК «Вікторія» (Сумська область) та ФК «Суми» пройде в неділю, 10.10.21 на стадіоні «Вікторія», смт. Миколаївка Сумського району. Початок о 15:00.