20.09.2020

Геннадій Дем’яненко заявив про намір покинути посаду президента ФК «Суми» 

Президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко заявив про намір покинути посаду. Як відомо, команда програла дві останні матчі регулярного чемпіонату.

«Я був з командою п’ять років, від її заснування до сьогоднішнього дня. Але всьому є свій час. Вважаю, що наразі гальмую розвиток команди. Останні дві провальні гри цьому приклад. Упевнений, що в місті Суми є достойні особистості, котрі зможуть довести ФК «Суми» до задекларованої мети – професійної ліги. Вибачаюсь  перед вболівальниками за невиправдані надії», – прокоментував Геннадій Дем’яненко.

Нагадаємо, що футбольний клуб «LS GROUP» заснований у 2016 році. В березні 2020 року на базі клубу створено ФК «Суми».

Команда розпочала шлях від дитячо-юнацької команди селища Верхня Сироватка в Лізі футбольних клубів Сумського району, де стала чемпіоном у 2016 та 2017 роках.

У 2017 році команда стала срібним призером Сумського обласного турніру імені Заслуженого тренера України М.І. Фоменка «FOMENKO CUP 2017». У 2018 році команда стала бронзовим призером Вищої ліги чемпіонату Сумської області та володарем двох кубків – Кубку Сумської області та Кубку регіонів Сумщини.

У березні 2019 року ФК «LS GROUP» став чемпіоном Сумської області з футзалу, а червні – володарем Кубку на честь М.І. Фоменка «FOMENKO CUP 2019». Фіналіст Суперкубку та Кубку Сумської області з футболу 2019 року. Чемпіон Сумської області з футболу сезону 2019 року. Володар Кубку Геннадія Свірського та Суперкубку Сумської області з футболу 2020 року.

Наразі команда виступає в чемпіонаті України та Кубку України з футболу серед аматорських команд, декларує подальшу кваліфікацію в ПФЛ України.