14.07.2020

Футбольний клуб «Суми» поновив тренування після відпустки

«Містяни» повернулися з відпустки та почали підготовку до аматорського чемпіонату та кубку України. Двотижневу відпустку футболісти отримали після переможного матчу з ФК «Тростянець» 28 червня та здобуття Суперкубку Сумської області.

Тренування 14 липня влаштували у тренажерній залі. У програмі – аеробіка та тренажери. Серед партнерів по команді тренується її капітан Валерій Куценко та розповідає, – «Після міні-відпустки вийшли з хорошим настроєм, всі з бажанням починають підготовку до чемпіонату серед аматорів».

У футболістів заплановані три дванадцятиденні збори, розповів головний тренер Сергій Страшненко.

«Через те, що триває догравання чемпіонату серед аматорських команд та першої ліги ПФЛ України, виникають проблеми із пошуком спаринг-партнерів, щоб зіграти контрольні матчі. Але ми будемо, напевно, вирішувати це питання та виходити на команди другої ліги», – сказав тренер.

Сергій Страшненко також повідомив, що зі складу команди вийшов Дмитро Кошелюк, за сімейними обставинами. «До нас приїжджають футболісти рівня першої та другої ліг ПФЛ України, ми проводимо селекцію. У будь-якому випадку, у нас буде посилення, і ми будемо в цьому напрямку працювати», – сказав Страшненко про кадрові зміни.

Олександр Качанов, UA:Суми