15.05.2020

ФК «Суми» запрошує до співпраці партнерів

За тиждень закінчується двомісячна «карантинна» пауза в спорті. Наразі футбол є найкращим маркетинговим ринком, де будь-яка компанія може просувати свій товар, використовуючи усі переваги футбольного інвестування.

ФК «Суми» – єдиний представник громади м. Суми, який проводить матчі на головній арені Сумщини – стадіоні «Ювілейний». Ми – широка аудиторія потенційних клієнтів, потужний регіональний чи національний ринок та найрізноманітніші види реклами.

Невпинно зростаюча популярність гри та клубів є сильним маркетинговим інструментом для рекламних компаній такого роду. Сьогодні ФК «Суми» співпрацює з АО «LS GROUP», ТМ Пікнік-Меню та Асоціацією будівельних підприємств Сумщини. Технічну підтримку команді надає компанія Linnik Sport, рекламну – агенція «Апельсин».

Водночас ми продовжуємо пошуки інших надійних партнерів. Менеджментом клубу розроблено проект на поточний футбольний сезон 2020 року, який зацікавить партнерів та спонсорів, передусім стосовно ефективності реклами, цільової аудиторії та потенційної кількості зацікавлених людей.

Титульне партнерство є надзвичайно ефективним інструментом та дозволяє донести свій продукт і послуги до користувача, використовуючи спортивні події. Це можливість використовувати футбольний клуб в якості середовища для здійснення своїх цілей.

Наприклад, SPORTFIVE – агенство, що є одним з провідних спортивних консультантів Європи, пропонує переконливі докази для компаній по інвестуванню в футбол:

-футбол – номер один серед спортивних змагань;

-футбол має регіональні, національні та міжнародні діапазони;

-футбол забезпечує безперервність рекламних компаній протягом року;

-футбол є домінуючою темою в щоденній пресі та надає нові теми для розмов у щоденній базі ЗМІ;

-футбол надає ряд позитивних характеристик, таких як «колективна робота», «бойовий дух» або «витривалість»;

-футбол забезпечує «чисті» емоції;

-футбольне спонсорство можна планувати та оцінювати в кількісному і якісному вираженні;

-футбол високо цінується в соціально-політичних умовах в абсолютній більшості цільових чи регіональних групах населення;

-футбольні клуби є брендами з великим рівнем ідентифікації.

За версією ЗМІ, ТОП-10 провідних світових спонсорів футболу очолює  торговельна компанія Rakuten, яка інвестує в ФК «Барселона» 55 мільйонів євро, друге місце займає інвестор ФК «Манчестер Юнайтед» –  автомобільна корпорація General Motors (54 мільйона євро), третє – виробник автомобільних шин компанія Yokohama, яка є спонсором на суму 44 мільйона євро ФК «Челсі».

Серед інших відомих світових футбольних інвесторів перебувають компанії Fly Emirates, T Mobile, Standart Chartered, ETIHAD та AIA. Генеральні спонсори вітчизняних топ-клубів «Шахтар» (Донецьк) – корпорація SСM, «Динамо» (Київ) – LifeCell та інші.

До-речі, «Динамо» (Київ) – перша вітчизняна команда, яка почала заробляти на рекламі. На зимових зборах 1987 року в Мюнхені киянам зробили пропозицію зіграти в комерційному турнірі з міні-футболу. Але була одна умова – «динамівцям» потрібно було зіграти в червоній формі з надписом «Commodore». Перший офіційний футбольний матч з титульним спонсором кияни провели проти «Бешикташа» в розіграші Кубка Чемпіонів. У подальшому титульними спонсорами «Динамо» були виробники комп’ютерів, банки та авіакомпанії.

Із пропозиціями та побажаннями партнерства прохання звертатися до адміністрації ФК «Суми»– м. Суми, стадіон «Ювілейний», тел\факс: (044) 2271977, (054) 2619797, е-mail: info@lsg.com.ua, офіційний сайт – www.fclsgroup.com.