17.05.2023

ФК «Суми» U12 зіграє в Кубку Сумського району 

В суботу, 20.05.23 о 11:00 дитяча команда U12 ФК «Суми» зіграє в Кубку Сумського району з футболу серед дитячо-юнацьких команд U12 сезону 2023 року «НЕЗЛАМНІ» із ФК «Білопілля-Ворожба». 

Нагадаємо, що до участі в турнірі долучилися юнацькі футбольні команди громад Сумського району –  «Бездрик», «Краснопілля», «Сад», «Лебедин», «Степанівка», «Миколаївка -1», «Білопілля – Ворожба», «Суми», «Миколаївка -2». Родзинкою турніру буде участь дівочої команди із Сум – ФЦ «Барса» WU12. Фінал Кубку заплановано на 19 червня 2023 року – Всесвітній день дитячого футболу та приурочено на честь Збройних сил України з проведенням відповідного добровільного збору для захисників. 

Голова Асоціації футболу Сумського району Альберт Молгамов, – «Дітлахи давно сумують за футболом. Та й батьки також. Спочатку був карантин, тепер – війна… Але назва турніру каже сама за себе – ми незламні. Особливо наші воїни та Збройні Сили України. Упевнений, що це буде надзвичайно яскравий та видовищний футбольний захід. Зібрані кошти плануємо спрямувати нашим захисникам. Особливо вдячний головам громад Сумського району за підтримку проведення кубку у цей непростий час. Вистоїмо разом!».