06.07.2021

ФК «Суми» отримав календар сезону 2021/22

Одна з найголовніших процедур міжсезоння – жеребкування календаря Першої та Другої ліг ПФЛ відбулася сьогодні в Будинку футболу. На церемонії почесним гостем був видатний вітчизняний футболіст і тренер, тезка екс-президента ФК «Суми» – перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко, який провів жеребкування. 

Зважаючи на невизначене положення деяких клубів, а також зумовлені цим моменти з обміном командами між лігами, процедуру переносили, проте провели саме зараз. 

Календар визначали за обраної схеми 16+16+16 – тобто, по 16 учасників у Першій та кожній із груп Другої ліги. Професіональна футбольна ліга зібрала та опрацювала побажання клубів щодо розведення в календарі представників одних міст і клубів чи тих, які прийматимуть суперників на спільних стадіонах. 

Зважаючи на це, було розведено в Першій лізі ФК «Ужгород» та ФК «Минай», в «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) та «Кремінь» (Кременчук), «ВПК-Агро» (Вишневе) та «Дніпро-1», «Металіст» (Харків) і «Металіст 1925» (Харків), «Альянс» (Липова Долина) та ФК «Суми», «Волинь» (Луцьк) і «Верес» (Рівне), в Групі “А” Другої ліги – «Дніпро» (Черкаси) та «ЛНЗ» (Черкаси), в Групі “Б” Другої ліги – «Яруд» (Маріуполь) і ФК «Маріуполь», «Металург» (Запоріжжя) і «Зоря» (Луганськ), «Кремінь» (Кременчук) і «Гірник-Спорт», ФК «Суми» та «Альянс».

Пропонуємо до вашої уваги таблиці календаря першого кола в усіх лігах змагань ПФЛ і розклад перших чотирьох турів сезону.