10.11.2021

ФК “Суми” – “Кристал” (Херсон). Історія протистоянь

У чемпіонатах України “Кристал” двічі грав проти команд з Сум. Було це в сезоні 2011/12, – коментує спортивний оглядач із Херсона Дмитро Афанасьев.

Матч першого кола ПФК “Суми” – “Кристал” Херсон 6.08.2011 в Сумах закінчився мінімальною перемогою господарів(пенальті), а в матчі другого кола 5.11.2011 херсонці першими відкрили рахунок, в кінці першого тайму Андрій Барладим ударом головою відправив м’яч у ворота сумчан. На самому початку другого тайму гості зрівняли рахунок, реалізувавши пенальті і в середині тайму відзначилися ще один раз.

Якщо в Чемпіонатах України суперники зустрічались двічі, то в чемпіонатах СРСР це було частіше. Команда майстрів в Сумах була створена в 1960 році, в різний час називалася “Авангард”, “Спартак”, “Фрунзенець” і “Автомобіліст”. У рік створення команди майстрів в Сумах(1960 рік) і відбулося перше протистояння.

22 квітня місцевий “Авангард” переграв херсонський “Спартак” 2:0. Всього ж команди зіграли один проти одного 37 матчів.

Нагадаємо, що історія протистоянь команд у Другій лізі сезону 2021/22 складається з однієї гри, де була нічия 0:0. Наразі в турнірній таблиці групи Б “Кристал” перебуває на передостанній, п’ятнадцятій позиції (шість очків), ФК “Суми” посідає останнє, шістнадцяте місце (п’ять очків).

Вже наступної суботи, 13.11.21 ФК “Суми” зіграє матч 18-го туру чемпіонату серед команд клубів Другої ліги ПФЛ України сезону 2021/22 із МФК”Кристал” (Херсон). Гра розпочнеться о 12:00 на стадіоні “Ювілейний” у м. Суми та пройде без глядачів. Пряма трансляція матчу проводитиметься на YouTube-каналі сумчан.