16.03.2020

ФК «Суми» йде на карантин

Сьогодні, 16 березня, Сумською міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення посилити обмежувальні заходи у зв’язку із загрозою поширення COVID-19.

З огляду на викладене та з міркувань безпеки керівництвом сумського клубу вирішено відправити з 17 березня всіх футболістів та тренерський штаб у самоізоляцію. Час карантину команди буде визначено в залежності від стану захворюваності на коронавірусну інфекцію та загроз її поширення.
Нагадаємо, що із 12 березня до 3 квітня 2020 року на всій території України Кабміном та РНБОУ запроваджено обмежувальні карантинні заходи.

Зокрема, установлений карантин із забороною відвідування закладів освіти її здобувачами, проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також участі глядачів (вболівальників) при проведенні спортивних заходів, закриття кордону на в’їзд для іноземців.

В свою чергу, УЄФА та національною футбольною асоціацією України розглядається питання призупинення європейських та національних футбольних турнірів.