12.12.2019

ФК «LS Group» визначений дизайн клубного автобуса

Нещодавно ФК «LS Group» було оголошено конкурс на кращий дизайн чотириколісного друга футболістів – клубного автобуса Mercedes-Benz Sprinter 516 у версії Extra Long.

За одноголосною думкою команди, тренерського складу та керівництва клубу переможцем став проект дизайнера з поліграфії Сергія Сєркова, м. Харків.

Саме його версія брендування «бойової машини» клубу максимально відобразила основні принципи та завдання ФК «LS Group».

Дизайн оформлено в кольорах клубу – червоному, синьому та білому. На автобусі розміщено логотип клубу, назву та місто, яке клуб представляє – м. Суми та його геральдику. Окрім того в елементах дизайну присутні фотографії із найвизначнішими подіями «футбольного життя» команди. Особливою родзинкою став напис із девізом клубу «Один за одного!», викарбований із гімну команди.

Нагадаємо, що наступного сезону ФК «LS Group» заплановано участь в загальнонаціональних змаганнях з футболу – чемпіонаті України та Кубку України серед аматорських команд із послідуючим переходом на професійний рівень. Домашня арена команди – стадіон «Ювілейний» у місті Суми.

Наразі команда чинний чемпіон Сумської області з футболу та володар Кубку регіонів Сумщини, володар Кубку «FOMENKO CUP 2019», фіналіст Суперкубку та Кубку Сумської області 2019 року, володар Кубку Сумської області 2018 року та чемпіон Сумської області з футзалу 2019 року.