23.11.2018

ФК «LS Group» – володар Кубку регіонів Сумщини!

Сьогодні 23 листопада Федерацією футболу Сумської області визначено володаря Кубку регіонів федерації – ФК «LS Group» (Верхня Сироватка), який представляв в цьому турнірі Сумський район.
Фінальний матч турніру між ФК «Вікторія» (Миколаївка) та ФК «LS Group» (Верхня Сироватка), який був призначений на 24 листопада, не відбудеться. ФК «Вікторія» зараховано технічну поразку.
Зокрема Федерація футболу Білопільщини поінформувала про відсутність можливості участі команди в фінальному матчі. Раніше тренер ФК «Вікторія» Артем Радіонов в інтерв’ю телеканалу «Суми-UA» повідомив, що склад команди перебуває у відпустці та не має можливості представляти Білопільський район в Кубку регіонів Федерації футболу Сумської області.
На шляху до фіналу ФК «LS Group» переміг команди Кролевецького, Шосткинського та Сумського районів.
Турнір проводився в рамках проведення Кубку регіонів Федерації футболу України та УЄФА. У розіграшу турніру прийняло участь 16 команд міст та районів Сумської області. Команди-учасниці представляли виключно регіони області (міста і райони) та місцеві федерації футболу.
Кубок регіонів УЄФА (англ. UEFA Regions Cup) — футбольний турнір для аматорських клубів Європи, що проводиться під егідою УЄФА. Кожна національна асоціація, що входить до УЄФА може відрядити по одній команді. У 2017 році Україну представляв ФК «Інгулець»
Нагадаємо, що міжнародний турнір для аматорів виконавчий комітет УЄФА заснував у 1965 році. Рішення про проведення турніру в нинішньому форматі було прийнято виконкомом УЄФА в 1996 році, а в 1999 році відбувся перший розіграш Кубку регіонів. Першим переможцем став італійський Венето, який в фіналі здолав гравців з Мадриду.