12.05.2019

ФК «LS GROUP» ПЕРЕМАГАЄ ЧИННОГО ЧЕМПІОНА УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД АМАТОРІВ.

Цієї суботи 11.05.19 на полі ФЦ «БАРСА» відбувся матч 1/8 фіналу Кубку Сумської області з футболу між ФК «LS GROUP» (Верхня Сироватка) та ФК «Вікторія» (Миколаївка).

Матч видався надзвичайно напруженим, його основний час та овертайм закінчилися нічиєю з рахунком 1:1. Автором голу від ФК «LS GROUP» став Богдан Суходуб.
Проте в серії післяматчевих пенальті з рахунком 4:3 переміг ФК «LS GROUP». Автори голів – Артем Шпиренок, Дмитро Богачов, Дмитро Баранник та Нікіта Сітнер.
Наступним суперником ФК «LS GROUP» в 1/4 фіналу Кубку Сумської області буде переможець в матчі між ФК «Дружба» та ФК «Ромни», гра відбудеться наступної суботи 18.05.19. Місце та час зустрічі буде повідомлено додатково.
Нагадаємо, що ФК «LS GROUP» – чинний володар Кубку Сумщини, а ФК «Вікторія» – чемпіон України з футболу серед аматорських команд.
Попередня історія зустрічей цих команд складалась лише з трьох ігор. Перша гра була проведена в рамках першого кола чемпіонату Сумської області на полі стадіону «Вікторія» та закінчилася рахунком 0:0. Матч-відповідь між командами відбувся у Верхній Сироватці та завершився перемогою «Вікторії» з рахунком 0:1.
Також наприкінці минулого року команди повинні були зіграти в фіналі Кубку регіонів Федерації футболу Сумської області. Проте внаслідок відсутності можливості провести зустріч ФК «Вікторія» було зараховано технічну поразку, а рішенням виконавчого комітету Федерації футболу Сумської області володарем Кубку регіонів Сумщини визнано ФК « LS GROUP» (Верхня Сироватка).