11.12.2019

Відома торгова марка продовжила співпрацю із чемпіоном Сумщини

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ФК «LS GROUP» продовжив співпрацю із відомою торговою маркою «ПІКНІК-МЕНЮ» на 2020 рік, повідомляється адміністрацією сумського Клубу. Це партнерство розпочалось на початку цього року та вдало привело команду до завоювання титулу чемпіона Сумської області.

«Футбол – це один із найкращих маркетингових ресурсів, за допомогою якого наша компанія просуває свою продукцію, використовуючи усі переваги футбольного інвестування. Це широка аудиторія потенційних клієнтів, потужний регіональний та національний ринок», – констатує директор ТОВ «Тайфун-2000» Андрій Зайцев.

ТМ «ПІКНІК-МЕНЮ» – це історія самої кращої пропозиції для бутербродів на ринку України, яка триває вже майже двадцять років. За весь цей час продукти ТМ «Пікнік-меню» не побачили жодного, настільки ж сильного і упевненого конкурента. Найголовнішою відмінністю бренду є наявність натуральних інгредієнтів, що входять до складу.

Фахівці компанії ТАЙФУН-2000 є професіоналами в області харчової промисловості, а також займаються науковою діяльністю. Виробничі потужності фабрики розміщені у м. Харкові.

Президент ФК «LS GROUP» Геннадій Дем’яненко, – «Вдячні менеджменту і працівникам компанії за підтримку нашої клубу та загалом розвитку футболу. Впевнені, що ваше титульне партнерство й надалі буде взаємно ефективним».

Нагадаємо, що наступного сезону ФК «LS GROUP» заплановано участь в загальнонаціональних змаганнях з футболу – чемпіонаті України та Кубку України серед аматорських команд із послідуючим переходом на професійний рівень. Домашня арена команди – стадіон «Ювілейний» у місті Суми.