08.10.2021

Вадим Акпєров запропонував концепцію реформи ФК «Суми»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Голова фракції «Європейської солідарності» та комісії з питань бюджету Сумської міської ради Вадим Акпєров прокоментував виданню «Данкор» бачення концепції розвитку ФК «Суми» та його імплементації в міську інфраструктуру.  

«На погоджувальній раді сьогодні (вівторок, 05.10.21, – ред.) я запропонував меру такий варіант: ми готові реанімувати клуб в такому форматі: забрати «Барсу» (комунальне підприємство Сумської обласної ради, – ред.), яку зараз фінансує обласний бюджет, але там займається 96% дітей з Сум.  Додати туди «Авангард».  Якщо взяти її фінансування на місто, щоб діти росли, розвивалися, а потім поступово переходили в ФК «Суми», маючи з ним контракт. Але на це потрібно виділяти кошти.  Ми порахували, що на клуб піде мільйонів 15, на «Барсу» стільки ж.  Також потрібно вкласти в інфраструктуру.  Якщо місто може собі дозволити 30-40 млн грн на рік, тоді потрібно братися. Якщо депутати з інших фракцій візьмуть на себе відповідальність, ми також це підтримаємо. Давати ж гроші заробітчанам, – навіщо? Як це впливає на розвиток дитячого футболу? Потрібно зробити єдине КП, в якому буде менеджер-господарник і спортивний директор, як це робиться в усьому світі. А то нам спочатку обіцяли, що будуть спонсори, цього немає.  Виділили частина грошей, а решту потім обіцяли знайти. Не знайшли. У клубу зараз немає стратегії розвитку. Що запропонує мер, мені невідомо», – повідомив Вадим АКПЄРОВ. 

Нагадаємо, що в середу, 06.10.21 голова Асоціації футболу Сумщини Андрій ПРОХОРОВИЧ повідомив, що всі чутливі питання ФК «Суми» улагоджені, міськрадою клубу виділено додаткове фінансування.  Клуб очікують зміни в системі його управління та структури, є бачення створення футбольної академії, упорядкування  інфраструктури та залучення спонсорів. 

В свою чергу експрезидент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО поінформував, що є концептуальне розуміння розвитку клубу, а головне – імплементація в нього дитячо-юнацького футболу та міської спортивної інфраструктури. Клуб потребує термінових рішень, які негайно призведуть до виправлення ситуації. 

Нагадаємо, що матч 13-го туру чемпіонату серед команд клубів Другої ліги ПФЛ України сезону 2021/22 між ФК «Вікторія» (Сумська область) та ФК «Суми» пройде в неділю, 10.10.21 на стадіоні «Вікторія», смт. Миколаївка Сумського району. Початок о 15:00.