23.07.2020

В Сумах очікується повернення глядачів на трибуни стадіону «Ювілейний» 

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Цього тижня Міністерством охорони здоров‘я України дозволено допуск глядачів на матчі плей-офф УПЛ за путівку до другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Трибуни стадіонів, де відбуватимуться поєдинки, буде можливість заповнити на 25%. Глядачі, як і всі учасники матчів, повинні будуть дотримуватись дистанції та інших вимог карантинного режиму.

Президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем‘яненко, – «Враховуючи вчорашнє рішення МОЗу ми звернулися із клопотанням про можливість допуску глядачів на стадіон «Ювілейний» до голови Сумської облдержадміністрації Романа Грищенко та міського голови Олександра Лисенка, відповідних уповноважених регіональних комісій. За умови заповнення трибун на 25% стадіон «Ювілейний» має технічну змогу допуску понад 6 тисяч глядачів. Упевнений, що незабаром вболівальники отримають можливість відвідати домашні матчі ФК «Суми».

Нагадаємо, що рішенням Кабміну дозволено проведення масових спортивних заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.