19.01.2020

Сумський ФК «LS Group» отримав клубний автобус

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Нещодавно ФК «LS Group» (Суми) придбано та оголошено конкурс на кращий дизайн клубного автобуса Mercedes-Benz 516.

Як раніше повідомлялося, за одноголосною думкою команди, тренерського складу та керівництва клубу переможцем став проект дизайнера з поліграфії Сергія Сєркова із міста Харків.

Саме його версія брендування «бойової машини» клубу максимально відобразила основні принципи та завдання ФК «LS Group».
І ось нарешті нашим партнером – сумською рекламною агенцією «Апельсин» дизайнерська концепція була втілена в життя.

Наш чотириколісний друг отримав клубне оформлення салону та зовнішній тюнінг.
Зокрема, зовнішній та внутрішній дизайн оформлено в кольорах клубу – червоному, синьому та білому.
На кріслах салону та самому автобусі розміщено логотипи клубу, назву та місто, яке клуб представляє – м. Суми та його геральдику.

Окрім цього, в елементах дизайну викарбовано найвизначніші події футбольного життя команди та наша домашня арена – стадіон «Ювілейний» . Особливою родзинкою став напис із девізом клубу – «Один за одного!».
Сьогодні автобус прибув на місце базування команди – стадіон «Ювілейний» у м. Суми та заступив на «чергування».

Нагадаємо, що наступного сезону ФК «LS Group» (Суми) заплановано участь в загальнонаціональних змаганнях з футболу – чемпіонаті України та Кубку України серед аматорських команд із послідуючим переходом команди на професійний рівень 2 ліги УПЛ. Домашня арена команди – стадіон «Ювілейний» у місті Суми.
Наразі команда чинний чемпіон Сумської області з футболу та володар Кубку регіонів Сумщини, володар Кубку «FOMENKO CUP 2019», фіналіст Суперкубку та Кубку Сумської області 2019 року, володар Кубку Сумської області 2018 року та чемпіон Сумської області з футзалу 2019 року.