24.02.2021

Сумська міськрада затвердила бюджет ФК «Суми» 

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

В січні цього року Сумська міська рада надала ФК «Суми» муніципальний статус, раніше команда функціонувала в організаційно-правовій формі громадського об‘єднання.

Сьогодні, 24 лютого, депутати Сумської міськради завершили процедуру трансформації клубу та проголосували рішення про формування статутного внеску ФК «Суми», який складатиме 100 тисяч гривень та бюджет муніципальної команди на 2021 рік у розмірі майже 7 мільйонів гривень. У 2020 році фінансова підтримка з боку міськради склала 2 мільйони гривень.

За ці рішення сумські парламентарі проголосували більшістю голосів. Також згідно рішення ради правонаступник отримає право на спортивні результати ФК «Суми», дотримання правових, спортивних, інфраструктурних,  кадрово-адміністративних та фінансових критеріїв під час професійної атестації.

Президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко, – «Ми стабільно рухаємося до цілі за чітко визначеним алгоритмом. Сумська команда та вболівальники вдячні не лише тим, хто нас підтримує, а й нашим опонентам. Конструктивний діалог завжди породжує раціональний ефект. А правильність рішень міських депутатів та мера невдовзі доведемо реальними справами на користь нашого рідного міста».

Наразі ФК «Суми» проходить процедуру отримання атестату на право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги України. В його рамках клуб також пройде незалежний фінансовий аудит.

Нагадаємо, що ФК «Суми» проводить навчально-тренувальну підготовку до другої частини чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/21, його старт запланований на 3 квітня ц.р. Перший етап команда завершила на 2 місці.