05.04.2021

Сумчанин – герой туру чемпіонату України з футболу

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Спортивне видання SportArena визначило нападника ФК «Суми» Вадима Шавріна героєм 14-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/2021 в групі 3. Сумчани перемогли 3:2 СК «Полтава», дубль та гольова передача на рахунку саме Шавріна. Цей матч був одним із центральних цього тижня, – повідомляє спортивний сайт.

ФК Суми – СК Полтава – 3:2 (0:0). Голи: Танчик ‘53, Шаврін ‘56, ‘66, Бужин ‘83, Кірпіченко ‘85.

Суми: Левченко, Курдас, Мороз, Дугієнко, Зрібняк, Танчик (Горбунов, 65), Запорожець (Приходько, 81), Чеглов, Ганжа (Зінов’єв, 59), Ковалевський (Пилипенко, 76), Шаврін©. Запасні: Захарчук, Бабанін, Зимовець. Головний тренер: Валерій Куценко.

Полтава: Тимофєєв, Таранушич, Підлепич, Карась©, Савенков, Даниленко (Томенко, 73), Пономаренко, Собко (Бужин, 59), Місяйло (Фоменко, 59), Горжуй (Куімов, 67), Яременко (Кірпіченко, 59). Запасні: Тельнов, Абазов. Тренер: Ігор Тимченко.

13:00; 03.04.2021. Суми. Стадіон «Авангард»; поле 4; +8С. Суддя: Дубина Ростислав (Дніпро). Попередження: Танчик, 41, Ковалевський, 59, Горбунов, 74, Запорожець, 77, Зрібняк, 90+2.

З великим інтересом очікувався цей матч – по-перше, через турнірну складову (третя команда в гостях у другої при трьох очках різниці), по-друге, через кадрове оновлення двох амбітних клубів.

Зокрема, у складі сумчан готувалися стартувати деякі з недавніх полтавців… Та ще й головний тренер СК «Полтава» Володимир Сисенко через підвищену температуру не зміг приїхати й працювати з командою. А от Валерій Куценко вперше не вийшов у середині поля, а працював у технічній зоні – він недавно очолив ФК «Суми» замість Сергія Страшненка.

Гра виявилася напруженою, перший тайм обійшовся без голів. Хоча у господарів могли забивати Шаврін і Мороз («складався» під удар через себе), а у гостей – Місяйло та Яременко.

Зате невдовзі після перерви «прорвало» – надалі події розвивалися блискавично. Спершу взяв на себе гру Чеглов, пройшов по центру та віддав передачу на Шавріна, форвард закинув м’яча лівіше, де вривався в карний майданчик Танчик. Дмитро ефектно вклав на газон на замаху суперника та правою ногою пробив з лінії воротарського майданчика – 1:0 на 53 хвилині.

Через три хвилини вдало відпрацював на перехопленні Ковалевський, а коли атака через правий фланг пригальмувалася, в глибині поля підключили Ганжу. Його навіс Шаврін замкнув красивим ударом головою – 2:0.

Ще через десять хвилин ФК «Суми» довели перевагу до розгромної. Ковалевський перевів м’яча на лівий фланг, Чеглов встиг його зберегти й навісив, а все той же Шаврін знову здорово пробив головою – 3:0. «Дублем» за три хвилини Вадим покращив клубний рекорд, який раніше підкорявся Куценку – нинішньому головному тренеру.

Дограти без пригод сумчанам все ж не вдалося. У гостей добре запрацювали заміни. Спочатку Томенко підібрав м’яча на правому фланзі та відпасував на Бужина, і Микола з лівої запустив у дальню дев’ятку (це 3:1), а через дві хвилини Пономаренко в дотик замикав флангову подачу Бужина, проте Левченко на реакції врятував сумчан. Тут як тут чатував Роман Кірпіченко, зігравши на добиванні (3:2).

На більше у гостей не вистачило часу та сил, та й господарі мобілізувалися. Важлива перемога закріпила положення ФК «Суми» як головного переслідувача лідера. Полтавська команда ж показала боєздатність, хоч і не взяла очок.

Герой матчу – Вадим Шаврін (ФК «Суми»). Класичний дубль з інтервалом у три хвилини вивіреними ударами головою та гольова передача – Шаврін зробив вирішальний внесок у цю перемогу, тепер 10 голів у доробку провідного форварда сумчан.