22.11.2019

Оголошуємо конкурс на дизайн клубного автобуса ФК «LS Group»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Клубна ігрова форма та екіпіровка цінні не тільки як елемент комфортної гри або позначення учасника тієї чи іншої команди. Форма сприяє ще більшому контакту футболіста та фаната, так само тренера з підопічними, по суті – це демонстрація підтримки.

На початку цього року ФК «LS Group» презентував оновлений дизайн футбольної форми та екіпірування. Наразі настав час для брендування клубного автобуса.

Деякі вважають, що протистояння двох клубів починається зі стартового свистка. Це помилка – емоції на стадіоні починають закипати в момент, коли до нього під’їжджає автобус суперника. Він відразу приковує до себе увагу уболівальників, фото- та теле-камер.

Для футболістів важливий не лише комфорт, але і стильний зовнішній вигляд їх командного автомобіля.

Ми оголошуємо конкурс на кращий дизайн для нашого чотириколісного друга!
Щоб стати його учасником вам необхідно звернутися до адміністрації нашого клуба за допомогою електронної пошти info@lsg.com.ua або телефону (0542) 619797. Офіційний сайт клубу – www.fclsgroup.com
Вам повідомлять технічні дані автобуса та нададуть клубний брендбук, узгодять терміни та вартість дизайнерських робіт.
Із нетерпінням чекаємо Ваші пропозицій дизайну нашої «бойової машини»!

FC LS GROUP