24.12.2019

LS GROUP святкує чотири роки з нагоди Дня заснування

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Адвокатське об’єднання «LS GROUP» сьогодні святкує свій четвертий День народження.

Незважаючи на «молодий» вік ми стали якісним юридичним інструментом для наших партнерів, завдяки команді фахівців забезпечуємо високі стандарти професійної конкуренції та етики, маємо амбітні цілі та здобутки.

Компетентність та професійність наших юристів підтверджено висновками авторитетних всеукраїнських досліджень, згідно яких LS GROUP третій рік поспіль входить до ТОП-100 провідних юридичних фірм України та лідерів ринку.

Поза межами професійної діяльності ми приймаємо активну участь в суспільному житті, займаємося благочинством та розвитком спорту. Створений нами футбольний клуб «LS GROUP» став лідером на Сумщині та представляє регіон на національному рівні.

Глава об’єднання, заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко, –   «Наша юридична команда – найцінніший здобуток. Ми й надалі працюватимемо заради благополуччя партнерів, пишаємося своєю історією та завжди із впевненістю дивимося в майбутнє. Впевнений, що  в майбутньому LS GROUP разом з Україною досягне ще більш високого рівня розвитку та визнання».