03.07.2020

Головний тренер ФК «Суми» про найближчі плани команди

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 Містяни в червні ц.р. провели два офіційних кубкових матчі – за Кубок імені Геннадія Свірського та Суперкубок Сумської області з футболу. В обох команда святкувала перемогу з рахунком 1:2. Окрім цього, команда зіграла матч за Кубок почесного президента ФК «Суми» Олександра Дем‘яненко «DEMIANENKO CUP 2020».

Про найближчі плани команди клубна пресс-служба поцікавилась у головного тренера Сергія Страшненко.

«Наразі ми розпустили хлопців на двотижневу відпустку. 13 липня відновлюємо тренувальний процес із підготовки до участі в чемпіонаті України та Кубку України з футболу серед аматорських команд. Можливо наприкінці липня команда прийме участь в Кубку губернатора (Голови Сумської обласної державної адміністрації, – ред.). Чекаємо офіційну інформацію від його організаторів», – поінформував наставник команди Сергій Страшненко.

Нагадаємо, що в серпні ц.р. розпочнеться повноцінний ігровий процес команди – участь в чемпіонаті України та Кубку України з футболу серед аматорських команд.