11.09.2021

ФК «Суми» поступається одеським «Балканам»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сьогодні, 11 вересня пройшов матч 8-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі. ФК «Суми» приймав на стадіоні «Ювілейний» у м. Суми ФК «Балкани» з Одещини.

Перший тайм не дивлячись на велику кількість моментів у гостей завершився сухою нічиєю.  На початку другого тайму після двох помилок сумчани двічі пропустили. Після цього почали з’являтися моменти і у наших, але м’яч у ворота не йшов до 92 хвилини, коли зі штрафного в дев’ятку гол поклав Євген Мороз.  Але не більше. У підсумку 1: 2.

Наступний матч ФК «Суми» зіграє на виїзді в п’ятницю, 17.09.21 о 18:00 із ФК «Металург» в місті Запоріжжя.