13.11.2018

Фінішна пряма Кубку регіонів Сумщини (ВІДЕО).

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Розіграш Кубку регіонів Федерації футболу Сумської області виходить на фінішну пряму.

Відмітимо,  що цей престижний трофей в Сумській області розігрується вперше. Команди – учасниці представляють виключно регіони області (міста і райони) та місцеві федерації футболу.

Загалом у розіграшу турніру прийняло участь 16 команд міст та районів області. Відбірковий етап в Сумському районі за право участі в турнірі розіграли чотири команди – “Україна”  (Токарі), “В.Вільми”, “Колос” (Северинівка) та “LS Group” (Верхня Сироватка).

Наразі коло претендентів на цей трофей звузилось до чотирьох команд – це глухівський “Велетень”, “Вікторія” з Миколаївка та два представника з Сумського району – “LS Group” з Верхньої Сироватки та “Колос” з Северинівки. Перші матчі були зіграні з однаковим рахунком 1:0, ФК “LS Group” переміг “Колос”, а “Вікторія” відповідно ФК “Велетень”.

Цієї середи, 14-го листопада, другий півфінальний матч зіграють “Вікторія” та “Велетень”.

Інша пара учасників 1/2 фіналу розіграшу Кубку – “Колос” та “LS Group” поінформують дату матчу-відповіді пізніше.

Місце проведення фіналу вже відоме – новозведенний сучасний стадіон “Альянс – Арена” у селищі Байрак Липоводолинського району.