02.03.2021

Делегація Сум зустрілась з президентом УАФ Андрієм Павелко 

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сьогодні, 2 березня представники Сумщини в Будинку футболу України у м. Києві провели робочу зустріч із президентом Української асоціації футболу Андрієм Павелко та іншими футбольними функціонерами.

Сумську делегацію представляли міський голова Олександр Лисенко, голова федерації футболу м. Суми Альберт Молгамов, президент ФК «Суми» Геннадій Дем‘яненко та голова асоціації футболу Сумської області Андрій Прохорович. 

Під час зустрічі обговорено питання розвитку футбольної інфраструктури у м. Суми та професійної атестації ФК «Суми». 

Зокрема Андрій Павелко заявив, що сумські вболівальники заслуговують на професійну футбольну команду, а міська та центральна влада докладуть всі необхідні зусилля для упорядкування спортивної  інфраструктури в м. Суми. Олександр Лисенко підтвердив, що наразі в питанні розвитку футболу та популяризації здорового стилю життя в м. Суми зроблено чимало, але ще більше попереду. За результатами зустрічі міською владою та футбольними функціонерами  напрацьовано конкретний перелік заходів, які заплановані до реалізації в цьому році. Деталі будуть оприлюднені згодом.     

Президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем‘яненко, – «Знаково, що рівно рік тому, теж у вівторок, але 3 березня міський голова Олександр Лисенко заявив про відродження професійного футболу у м. Суми. Цей рік пройшов не дарма і ми маємо конкретні результати. Створено муніципальний футбольний клуб та проведено перший етап реконструкції стадіону «Авангард».  Вдалий виступ ФК «Суми» в чемпіонаті України надав право на професійну атестацію команди, яку ми очікуємо вже в травні».