11.12.2021

Дайджест трансферних новин від TRIBUNA.COM: ФК «Суми»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Трансферних новин відносно футболістів немає, проте відбулися зміни в керівному складі клубу. Замість Артема Линника директором клубу розпорядженням Сумського міського голови призначено Миколу Заруцького.

Для футбольних людей Заруцький – людина «ікс». Наводимо його попередні посади. Він був керівником: департаменту агропромислового комплексу Київської облдержадміністрації, Сумського комбікормового заводу, спільного українсько-турецького підприємства «Асена», Сумиагроспілки, працював у Сумському райвійськкоматі. Чим викликана ця особистість у професійному футбольному клубі на фоні підозри в участі в договірних матчах – питання відкрите…

Нагадаємо, що в сумському клубі також досі не вирішене питання з головним тренером. Після відставки Валерія Куценка в жовтні обов’язки головного тренера виконує адміністратор команди Олександр Бондаренко. Консультантом був колишній тренер «Вікторії» Артем Радіонов, але до постійної співпраці справа не дійшла.

Спортивний портал TRIBUNA.COM