24.10.2021

Експрезидент ФК «Суми» Геннадій Дем’яненко: «Перепрошую за інцидент. Наші хлопці не втримались»

Експрезидент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко прокоментував інцидент із порушенням правил проведення матчу 15-го туру чемпіонату Другої ліги ПФЛ України між ФК «Суми» та ФК «Перемога» із Дніпра.

«Наші ультрас не витримали «градусу» зустрічі. Тривала серія програшів команди «завдячила» нам не добру послугу. Провокації також. Хлопці не втримались. Це не виправдовує інцидент. Але все ж, прошу зрозуміти, і як би це банально не лунало, перепросити. Окрема справа – це неналежне забезпечення умов проведення матчу. Це виключна відповідальність чинного керівництва нашого клубу. Упевнений, що висновки та заходи реагування будуть вжиті буквально завтра. Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ також скаже своє слово». 

Нагадаємо, що президент ПФЛ Олександр Каденко прокоментував інцидент у матчі «Сум» та «Перемоги» за участі фанатів господарів: «За той час, що я керую лігою це перший такий інцидент. Згідно карантинних обмежень поєдинок проходив без глядачів. Однак коли дніпряни перед фінальним свистком двічі забили і таки схилили шальки терезів на свою користь, то господарі не зуміли забезпечити порядок і зупинити уболівальників, які затіяли бійку з гравцями «Перемоги». Арбітру нічого не залишалося, як достроково завершити поєдинок і відвести команди з поля. Всі необхідні документи будуть нами передані в КДК УАФ, який і винесе вердикт щодо цього інциденту. «Сумам» не уникнути серйозних санкцій, починаючи з технічної поразки».

Представники ультрас сумчан повідомили, що ФК «Перемога» вже встигла набрехати з три короби і переплутати всі причинно-наслідкові зв’язки. «В даному відео чітко чути вигуки президента їхнього клубу в нашу сторону. Через вітер не чути фрази «Суми, смоктати», яка була сказана неодноразово. Якщо хтось вважає, що це лише наша уява, то запитайте себе була б у гравців нашого клубу (які знаходилися безпосередньо біля лави дніпрян) така ж реакція? Також очевидно, що хтось дуже схожий на почесного президента ФК «Перемога» мав намір використовувати зброю», – йдеться в заяві ультрас ФК Суми в Instagram.

Коментарі службових осіб ФК «Суми» та його власника – Сумської міської ради очікуємо незабаром.