28.08.2021

Екс-президент «Сум» Геннадій Дем’яненко, – «Пам‘ятаємо свою історію та вітаємо Верхню Сироватку зі святом»

Сьогодні, 28 серпня святкується величне православне свято – Успіння Пресвятої Богородиці. Воно приурочено до останнього дня життя матері Ісуса Христа – святої Діви Марії. Саме в цей день Верхня Сироватка, центр однойменної ОТГ у передмісті Сум, святкує День народження своєї громади. 

Екс-президент ФК «Суми», заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко, – «Шановні земляки – вітаю всіх нас зі святом! Цей день шанують усі жителі та вихідці Верхньої Сироватка. Всі, хто в ньому народились та виросли, працюють на його благо та прибули мешкати. Бажаю всім добробуту, злагоди та взаємоповаги. Щоб щастя ніколи не оминало наші домівки, а прагнення зробити громаду кращою згуртовувало всіх мешканців». 

Нагадаємо, що ФК «Суми» минулоріч створено на базі футбольного клубу «LS GROUP», заснованого у 2016 році. Команда розпочала шлях від дитячо-юнацької команди селища Верхня Сироватка в Лізі футбольних клубів Сумського району, де стала чемпіоном у 2016 та 2017 роках. В 2019 році клубом подаровано мешканцям Верхньої Сироватки контактний зная «Я люблю Верхню Сироватку», який встановлено в центрі селища.