09.06.2021

Екс-гравець збірної та «Динамо» (Київ) завітав на тренування ФК «Суми» 

На тренування ФК «Суми» завітав екс-гравець національної збірної України та київського «Динамо» Владислав Ващук. Почесного гостя на стадіоні «Авангард» супроводжували президент ФК «Суми» Геннадій Дем’яненко, голови сумських Асоціації футболу Андрій Прохорович та Автомобільної федерації Вадим Лисий

Владислав Ващук в дружній атмосфері поспілкувався з командою та ознайомився з тренувальним процесом із підготовки ФК «Суми» до матчу-відповіді чвертьфіналу чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/2021. З особливою цікавістю гість вислухав інформацію про перебіг атестації команди для участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги України та реконструкції стадіону «Авангард». 

Нагадаємо, що наступної суботи, 12.06.21 ФК «Суми» зіграє з ФК «Вікторія» (Миколаївка Сумська область) матч-відповідь плей-офу чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/2021. Гра пройде на стадіоні «Вікторія» в Миколаівці Сумського району, початок о 16:00.