22.03.2020

Чемпіон Сумщини на карантині

Головний тренер футбольного клубу «Суми» Ярослав Пєсоцький розповів прес-службі Асоціації футболу Сумської області про життя команди.

«Тренерським складом було розроблено заходи, а керівництвом клубу затверджено план підготовки команди для виступу в сезоні 2020, що включав підготовку до матчів за Суперкубок Сумської області і «Кубок Геннадія Свірського», а в подальшому і участь у чемпіонаті України серед аматорів.
Команда розпочала свій перший збір. Було підготовлено комплекс тренувальних заходів, тактичних вправ, тестів. Вже з перших тренувань хлопці відзначились значним бажанням працювати, посиленою самовіддачею, відповідальністю. На жаль, команда була вимушена піти на карантин у зв’язку з поширенням COVID-19.
Ми розуміємо ситуацію в країні та відповідально ставимося до життя і здоров’я наших гравців. Тому хлопці залишаються вдома до завершення карантину. Вони отримуватимуть завдання та продовжать тренуватися індивідуально. Ми постійно підтримуємо зв’язок, гравці почувають себе нормально», — повідомив Ярослав Пєсоцький.
ФК «Суми» ( в минулому «LS Group») в сезоні 2019-ть став чемпіоном Сумської області серед команд вищої ліги.

Асоціація футболу Сумської області http://ffs.sumy.ua/mizhsezonnya-48/